سلام، مـن مهدی ایرانـی هستم

من یک عکاس هستم

جهان بدون عکاسی برای ما همانند دنیای بدون نور است، که ذهن ما را باز می کند و احساسات را بیان می کند.

سبک من ترکیبی است بین عکاسی تبلیغاتی و عکاسی هنری با لمس مد و روشنایی خلاقانه. عکس های من از نور، رنگ، تکنیک های پردازش سیاه و سفید، عکس های پرنعمت، دیدگاه خلاق و البته، مهمتر از همه، شخصیت های مردم من عکاسی الهام گرفته اند!

به عقیده من عکس خوب، حاصل تلاش، عشق و  صداقت عکاس است

عکاسی هنری زیبا و ماندگار است که لحظه های زیبای دنیا را در قاب تصویر ثبت می کند. اگر به دنبال ثبت لحظات بی تكرار زندگی خود هستید، ما زیبایی و لحظه ها را به ظریف ترین صمیمی ترین و زیبا ترین شکل عکاسی می کنیم. خاطرات شما را بی مانند ثبت می کنیم برای درخشان نگاه داشتن خاطرات شما از تمامی ابزار روز استفاده می کنیم چون ما تنها به دنبال یک مشتری راضی نیستیم! بلکه ما شما را دوست همیشگی خود می‌دانیم.

من می خواهم عکسهایی بگیرم که برای شما اهمیت دارند و داستان عشق شما را تعریف کنم. می خواهم جزئیات کوچک زندگی را به یاد بیاورید که خاطراتتان را می سازد. آن لحظه ها، لبخندها و لمس ها به یک دلیل همیشه وجود خواهند داشت، ثبت و یادآوری به روشی زیبا.

و در نهایت من به گفته “لئوناردو داوینچی” معتقدم که:

“سادگی غایت پیچیدگی است.”

در آخر:

من و تیم من، خوشحالیم که شما را در هر جایی که صفحه بعدی داستان زندگی شما در آن قرار دارد ، دنبال می کنیم. ما دوست داریم بیشتر و صمیمی تر در تمامی اتفاقات خوب زندگیتان کنارتان باشیم و آنها را ثبت کنیم. بنابراین در صورت تمایل با ما تماس بگیرید. ما برای ثبت اتفاقات خوب برنامه های شما لحظه شماری می  کنیم.

Mehdi S Irani
آموزش خصوصی عکاسی

سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید