مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری :

لزوم مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری متنوع با توجه به خواسته و روحیات عروس و داماد بسیار حائز اهمیت است. امروزه بر خلاف سالهای گذشته که فقط عکاسی عروسی در آتلیه انجام میشد، عروس و دامادها مایل هستند که عکاسی را در فضاهای باز ، باغهای زیبا و همچنین لوکیشن های مخصوص عکاسی یا همان باغ عمارت عکاسی انجام دهند . مرکز تخصصی عکاسی و فیلمبرداری مهدی ایرانی  با تنوع در مکان های عکاسی و فیلمبرداری و لوکیشن های مختلف لحظات ناب زندگی شما را به تصویر می کشد.

 

مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری:

  • آتلیه عکاسی
  • فضای باز (باغ، کویر، …)
  • منزل مشتری
  • شهرهای دیگر
مکان های عکاسی و فیلمبرداری مهدی ایرانی

مکان های عکاسی و فیلمبرداری مهدی ایرانی

 

انتخاب بهترین باغ عکاسی برای عروسی

برای انتخاب یک مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری باید در درجه ی اول به فصل توجه کنید . در فصول بهار یا تابستان کار کمی آسانتر است . باغها و فضاهای باز سرسبز هستند و عکاسی در این فضا ، آلبوم عروسی شما را بسیار زیبا خواهد کرد . در فصل پاییز هم رنگ نارنجی و زرد برگ های درختان نیز زیبایی شگفت انگیزی را به عکسهای شما خواهد داد . برخی از لوکیشن های عکاسی عروسی هستند که فقط دارای یک ساختمان مجلل هستند . این لوکیشنها نیاز فضای باز شما را برطرف نمیکنند و بیشتر در فصل سرما قابل استفاده هستند .از طرفی برخی باغ های عکاسی هستند که فاقد ساختمان یا عمارت هستند . پس در فصل سرما شرایط مناسبی برای عکاسی ندارند . ولی معمولا در سالهای اخیر شاهد تجهیز و ساختن لوکیشن های عالی و بسیار زیبا برای عکاسی عروسی یا نامزدی در تهران و اطراف تهران بوده ایم .

 

به موضوع عکاسی توجه کنید

اگر به عکاسی اسپرت قبل از عروسی فکر می کنید ، عکاسی در فضاهای ورزشی یا اسپرت همچنین عکاسی در لوکیشن های مرتبط با موضوع عکاسی میتواند بر زیبایی عکسهای شما بیافزاید . برای مثال عکاسی در یک باشگاه سوارکاری و در کنار اسبهای زیبا ، سوارشدن بر اسب و پوشیدن لباس سوارکاری میتواند عکسهای اسپرت و همچنین کلیپ اسپرت شما را زیباتر کند . یا عکاسی در یک محیط کاملا اسپرت دارای مبلمانهای زیبا ، میز بیلیارد ، تزیینات و اکسسوری های مدرن یا کلاسیک نیز میتواند فضای عکس های شما را چشمگیر کند .

مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری

به آدرس و دسترسی لوکیشن عکاسی عروسی توجه کنید

اگر باغ تالار یا محل برگزاری مراسم شما غرب تهران یا در حومه غرب تهران است سعی کنید اگر قصد عکاسی در لوکیشن را در روز مراسم خود دارید ، از فضاها ، عمارت ها یا باغ های عکاسی در غرب تهران استفاده کنید . همچنین اگر محل مراسم شما در شرق تهران یا حومه شرق تهران است سعی کنید از باغ عکاسی یا لوکیشن های شرق تهران استفاده کنید .

مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری

 

انتخاب لوکیشن عکاسی یا عمارت برای عکاسی فرمالیته

اگر پیش کاری یا فرمالیته دارید اهمیتی ندارد که محل عمارت یا باغ عکاسی شما کجاست . میتواند حتی بسیار دور از شهر هم باشد . چون دیگر عجله ای برای رسیدن به مراسم نیست و شما میتوانید حتی 2 روز هم در یک لوکیشن عکاسی حاضر شده و عکاسی اسپرت و عروسیتان را بصورت کامل انجام دهید . در مورد عکاسی فرمالیته به مقالات مرتبط مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید .

 

مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری

کدام لوکیشن برای شما مناسب تر است ؟

در این مورد حتما با عکاس و فیلمبردار خود مشورت کنید . چرا که انتخاب نهایی و رزرو باغ عکاسی باید با تایید عکاس شما نیز همراه باشد . در این زمینه عکاسان میتوانند مشاوره ی درست و دقیقتری به شما بدهند . پس با آتلیه ی خود حتما در این زمینه مشورت کنید . از سلیقه ی خود بگویید و با دیدن نمونه کارهای مختلف از باغ های متنوع بهترین انتخاب را داشته باشید .

 

 

مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری

 

مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری

مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری

 

مکان و لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *